KONST / Litografier / Färglitografier 15539235
nr 1553 9235
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Söderkåkar. Signerade, numrerade. Färglitografi, bildmått: 37x51 cm, yttermått inklusive ram: 54x66 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:41:54
31/7 19:36:54
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist